StepsApp Adım Sayar

Adım Takip Etme
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 124 MB
  • Version 4.5.7
  • Dil TR / EN
  • Firma StepsApp GmbH
StepsApp sayesinde Adımlarınızı takip edin. İster günlük isterseniz haftalık raporunuza göz atın rekorlarınızı insanlar ile paylaşın. Günlük kaç kat çıktığını merak edenler için içerisinde bulunan bölümden günlük kaç kat çıktığını öğrenebilirsiniz.

StepsApp uygulaması ile adımlarınızı en doğru ve güncel şekilde takip edebilirsiniz. Adım sayar uygulamaların arasında en iyisi olan StepsApp En çok indirilen Adım sayma uygulaması olma ünvanını taşıyor. Uygulama içerisinde kalori hesaplama gibi çok güzel özellik var bu özellik sayesinde yaklaşık olarak kaç kalori yaktığınızı görebilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda bulunan ana özellikleri daha da detaylandırmak ister iseniz PRO sürümü satın alabilirsiniz. Bu ücret karşılığında harita takip gibi nerelere nereden gittiğiniz veya seyahat türünüzü harita üzerinde görebilirsiniz. iOS için özel olarak geliştirilen uygulama diğer telefonlara göre kat kat daha yi sonuç vermekte ve iMessage desteklemektedir. Bu özelliği ile arkadaşlarınız ile iMessage üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Apple Watch kullanıcıları için daha fazla doğruluk ve kolay kullanım sunan StepsApp adımlarınızı iki kaynaktan birden toplayarak verilerin sağlamasını yapıyor. Yüzme gibi aktivitelerinizi uygulamaya dahil eden uygulama son derece sağlıklı çalışıyor. Uygulamayı App Storede binlerce kullanıcı tarafından oylanan duruma göre 5 üzerinden 4.5 puan alarak kullanıcıların beğenisini kazandığını gösterdi.

Daha Fazla Göster
StepsApp Adım Sayar indir
DİĞER SÜRÜMLER