StepsApp Adım Sayar

Adımlarınızı Takip Edin
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.2 MB
  • Version 1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma StepsApp
StepsApp Adım Sayar sayesinde adımlarınızı takip edin ve günlük hedef belirleyin, Belirlediğiniz hedeflere erişmek için uygulama sürekli sizi uyarsın.

StepsApp Adım Sayar ile gün içerisindeki adımlarınızı hesap edin ve güncel bir şekilde günlük adım raporunuzu oluşturun. Adım sayma uygulamaları arasında en ünlüsü olan StepsApp  bir çok özelliği ile göz boyuyor. İçerisinde çeşit çeşit rapor bulunan uygulamanın kullanımı o kadar basit ki hemen anlatalım. 

İlk kurduğunuzda uygulama içerisinden Yaş, Boy ve Kilo gibi bilgileri giriyorsunuz buna göre sizin günlük yaktığınızı ortalama enerjiyi bulmaya çalışıyor. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda adımlarınızı birleştirerek ortalama enerji çıkartıyor ortaya. Günlük hedef ayarlayarak günlük adım sayınızı arttırabilirsiniz ve devamlı takip edebilirsiniz. Her gün sonu adımlarınız kayıt edilir ve Gün, Hafta, Ay ve Yıl gibi raporlara bölünür eğer uygulamayı uzun zamandır kullanıyor iseniz ilk kurduğunuz günkü veriler duracaktır ve kendini gelişiminizi bu uygulama sayesinde öğreneceksiniz. Uygulama içerisinde 6 farklı tema rengi bulunuyor ancak bunlardan bazıları uygulama içi satın alma ile alınabiliyor. Günlük yakılan kaloriyi kolayca hesap etmeye yarayan StepsApp Adım Sayar Markette indirilebilir durumda. 

Daha Fazla Göster
StepsApp Adım Sayar indir
DİĞER SÜRÜMLER